Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Zimbabve

Zimbabve satılık emlak

Zimbabve, Güney Afrika'da karayla çevrili bir ülkedir. kuzeyde Zambiya, doğuda Mozambik, güneyde Güney Afrika ve batıda Botswana ile sınır komşusudur. başkent Harare'dir.

Diğer birçok Afrika ülkesinden farklı olarak, sermaye yaşamak için en iyi yer değil, aslında Harare Afrika'daki en güvenli şehirlerden biri olarak tanımlanıyor.

Zimbabve'de satılık mülklere yatırım yapmakla ilgileniyorsanız, başkentin yakınında ve yeterince iyi bir mülk seçeneği ile Masvingo şehrini öneriyoruz. Çok sayıda yeni bina var çünkü iyi bir turizm merkezi.

Gweru ülkenin merkezindedir. Şehir, Zimbabwe'de satılık mülk arayan aileler için ilginçtir; çünkü çiftliklerle doludur ve özellikle Midlands Eyalet Üniversitesi ve Mkoba Öğretmenleri Koleji gibi çok sayıda kolej ve üniversiteye ev sahipliği yapar.

Mutare, Zimbabwe'deki dördüncü en kalabalık şehirdir, bir turizm beldesidir ve Zimbabwe'de satılık mülkte yatırım yapmaya karar verenler, mülkleri tatil evleri olarak kullanmak amacıyla yapabilirler.

Zimbabve'deki en büyük ikinci şehir olan Bulawayo satılık emlak ilanlarını kaçırmayın. Zimbabwe'nin Güney Afrika'ya yakınlığı nedeniyle gerçek ekonomik merkezi olarak kabul edildiğinden ve aynı zamanda tekstil endüstrisine, metalurji endüstrisine ve yayınevlerine ev sahipliği yapması nedeniyle bu şehirde satılan mülk seviyesi orta ila yüksek.

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB